O nas

>Poznajmy się_

_Partners - miejsce gdzie zaprezentujesz usługi i pozyskasz nowe zlecenia.

Nasza platforma łączy profesjonalistów z klientami, tworząc dynamiczne partnerstwa biznesowe. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym freelancerem, agencją kreatywną z wieloletnim doświadczeniem, czy rozwijającą się firmą oferującą specjalistyczne usługi, _Partners otwiera przed Tobą nowe możliwości biznesowe. 
To wyjątkowa przestrzeń, w której wyeksponujesz swoje umiejętności, doświadczenie i pozyskasz nowe zlecenia. Proces jest prosty – po prostu tworzysz swoje wirtualne portfolio, które jest wizytówką Twojej pracy i pokazujesz w czym jesteś najlepszy.

 

Dla agencji i freelancerów

W _Partners dajemy Ci możliwość stworzenia wirtualnej wizytówki, w której Twoje umiejętności i doświadczenie odgrywają główną rolę. Pokaż, czym się zajmujesz i zdobywaj klientów poszukujących wykonawców o umiejętnościach takich jak Twoje.

Dla poszukujących profesjonalistów

_Partners to źródło zaufanych ekspertów gotowych do wykonania zleceń. Przeglądaj zweryfikowane profile, zapoznaj się z ich portfolio i doświadczeniem. Wybierz specjalistów, którzy spełnią Twoje oczekiwania.

 

Wszystko w jednym miejscu

_Partners pozwala Ci skupić się na tym, co kochasz robić – tworzeniu, projektowaniu, redagowaniu, zarządzaniu. To miejsce, w którym możesz nie tylko prezentować swoje umiejętności i portfolio, ale także aktywnie pozyskiwać nowe zlecenia i klientów.
Znajdziesz tu siedem dedykowanych obszarów:
  • strony i sklepy internetowe;
  • treści i marketing;
  • fotografia i multimedia;
  • grafika i projektowanie;
  • programowanie;
  • konfiguracje;
  • usługi biznesowe.
 

>Dołącz do sieci _Partners_

Wirtualne portfolio

Masz możliwość stworzenia własnego profilu - jako firma bądź freelancer, gdzie zaprezentujesz swoje umiejętności i doświadczenie.

Baza klientów

Zyskujesz dostęp do szerokiej społeczności użytkowników, którzy regularnie przeglądają platformę, w celu znalezienia najlepszego partnera do swoich zadań.

Nowe zlecenia

Obecność na platformie to szansa na pozyskanie nowych zleceń i zbudowanie trwałych relacji biznesowych - znajdziesz tu osoby zainteresowane Twoimi usługami.